Artur Stasiak Rozmowa z Arturem Stasiakiem, przedstawicielem firmy KJOW - organizatorem spotkań biznesowych dla branży mięsnej – Meat Market 2016

2016-03-24

 

- 22 kwietnia 2016 r. odbędzie się II edycja Konferencji Handlowej Meat Market. Czym jest Meat Market?

 

- Meat Market  to wyjątkowa formuła  spotkań handlowców z polskich i zagranicznych firm mięsnych, sieci i hurtowni. Głównym celem  spotkania jest umożliwienie uczestnikom nawiązania nowych, bezpośrednich kontaktów handlowych, umocnienie dotychczasowych relacji i  zaprezentowanie przez sprzedających nowych produktów i usług. A wszystko to jednego dnia.

 

- Zwraca Pan uwagę na wyjątkowość imprezy. Dlaczego Meat Market jest wyjątkowy?

 

 - Meat Market  jest odwrotnością targów.  Tu kupcy z sieci i hurtowni  mają własne stoiska, a dostawcy odwiedzają je oferując im swoje towary i usługi. Jest to obecnie najbardziej skuteczna forma nawiązywania bezpośrednich kontaktów handlowych, realizowania celów zakupowych i sprzedażowych, zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

 

- Jakie są korzyści z udziału w Meat Market dla kupujących z sieci i hurtowni?

 

 - Kupcy, przeprowadzając szereg rozmów z kilkudziesięcioma dostawcami mogą znaleźć najlepszą cenę na towary, które są dla nich strategicznie ważne. Mają szansę znalezienia tego szczególnego produktu, na którym im najbardziej zależy i rozpocząć rozmowy z producentem. W ciągu jednego dnia kupiec ma możliwość  wyboru tych dostawców, z którymi, jego zdaniem, warto będzie podjąć  dalsze rozmowy o współpracy. Jest to dla niego jednocześnie duża oszczędność cennego czasu, bez konieczności umawiania i przeprowadzania  wielu spotkań w biurze, które prowadzą do ciągłego odrywania  się od bieżącej pracy.

 - Jakie korzyści mogą uzyskać uczestniczący w Meat Market producenci i dostawcy?

 

- Podstawową korzyścią dla sprzedających jest oszczędność czasu i pieniędzy. W ciągu jednego dnia można spotkać się z kilkunastoma sieciami, co przy samodzielnym umawianiu się i dojazdach zajęłoby nie mniej niż kilkanaście dni, a przy tym pociągnęłoby za sobą duże koszty delegacji. Spotkania z tak wieloma kupcami z sieci i hurtowni stanowią ogromną szansę na znalezienie nowych klientów, zaprezentowanie nowego produktu, ale również stanowi inspirację do dalszych działań.

- Gdzie odbywa się Meat Market? 

 

- Meat Market odbywa się w komfortowych wnętrzach  Mazurkas Conference Centre & Hotel **** w Ożarowie Mazowieckim. Centrum Konferencyjne położone jest 5 km od Warszawy, w sąsiedztwie zjazdów z autostrady A2 i dróg S2 oraz S8. Umożliwia to szybki dojazd z Warszawy, a gościom spoza stolicy - uniknięcie zakorkowanego centrum miasta.