Meat Market

 

W piątek 22 kwietnia odbyła się II edycja konferencji handlowej Meat Market. Już po raz drugi w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim zebrali się kupcy z sieci handlowych, przedstawiciele zakładów mięsnych - właściciele, handlowcy - cała branża w jednym miejscu. 

 

Udział w Meat Market 2016 wzięło ponad 120 osób z prawie 70 firm. Wśród nich największe i najbardziej znane w Polsce firmy, jak również małe, lokalne przedsiębiorstwa oferujące wyjątkowe, tradycyjne produkty. W większości gościliśmy reprezentantów rodzimych firm, ale także delegatów z Belgii i Rosji. Międzynarodowy charakter wydarzenia pozwala otworzyć się na współpracę zagraniczną, co w dalszej perspektywie stanowi fundament budowania nowych kanałów dystrybucji.

 

Rozmowy handlowe dostawców z kupcami z sieci handlowych rozpoczęły się tuż po godz. 9:00, chwilę po powitaniu gości przez organizatora oraz przedstawicielkę Sponsora Konferencji - Alior Banku. 

 

Zainteresowani współpracą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami sieci : Biedronka, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Eurocash, Auchan, Carrefour, Mila, Dino Market, Makro Cash and Carry, Polski Koncern Mięsny Duda.

 

Po zakończeniu spotkań B2B goście mieli możliwość, w nieco mniej formalnych okolicznościach, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami podczas wieczornej kolacji. Wierzymy, że Meat Market przyczyni się do rozwoju i realnych korzyści uczestników płynących z nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za wzięcie udziału w naszym spotkaniu Meat Market 2016. 

 

O kolejnych spotkaniach i konferencjach będzie można dowiadywać się na bieżąco z naszej nowej strony www.kjow.pl.