Konferencja

„Automatyzacja i technika procesowa w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym i chemicznym. Przemysł 4.0. Rynek polski i niemiecki.”

Warszawa, 20 września 2016

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje dnia 20 września 2016 konferencję, która ma celu przedstawienie potencjału i kierunków rozwoju rynku automatyzacji i technili procesowej w Polsce i w Niemczech w branżach spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej. Będziemy również dyskutować o nadchodzącej czwartej rewolucji przemysłowej.

 

W konferencji będą uczestniczyć niemieccy eksperci, którzy przedstawią sytuację na tamtejszym rynku, jak i firmy oferujące produkty oraz usługi, które są zainteresowane podjęciem współpracy z polskimi przedsiębiorstwami.

 

Do udziału zapraszamy firmy branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej, jak też zajmujące się automatyzacją / techniką procesową na rzecz tych branż.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Prezentacje będą tłumaczone symultanicznie (jęz. polski i niemiecki).

 

Program wydarzenia oraz kartę zgłoszeniową znajdą Państwo TUTAJ.

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

Andrzej Giesek

Manager Projektu

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

Tel. +48 22 53 10 535

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ahk.pl

Link do informacji o konferencji (program, karta zgłoszeniowa):